W 37. Pielgrzymce Pracowników Telekomunikacji w dniu 16 maja 2026 r. wzięli udział pracownicy i emeryci branży telekomunikacyjnej.
Msza święta w Bazylice Jasnogórskiej poprzedzona została złożeniem kwiatów pod pomnikami bł. ks. Jerzego Popiełuszki – patrona Solidarności i bł. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia.
Modlitwie przewodniczył ks. prał. Jarosław Sroka, kapelan branży telekomunikacyjnej, sprawując Mszę Św. wraz z generałem seniorem Zakonu Paulinów o. Izydorem Matuszewskim. Zebrani modlili się w intencji pracowników telekomunikacji, członków Solidarności i ich rodzin. >>>





































































Dołącz do nas!






