W 37. Pielgrzymce Pracowników Telekomunikacji w dniu 16 maja 2026 r. wzięli udział pracownicy i emeryci branży telekomunikacyjnej.

Msza święta w Bazylice Jasnogórskiej poprzedzona została złożeniem kwiatów pod pomnikami bł. ks. Jerzego Popiełuszki – patrona Solidarności  i bł. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa  Tysiąclecia.

Modlitwie przewodniczył ks. prał. Jarosław Sroka, kapelan branży telekomunikacyjnej, sprawując Mszę Św. wraz z generałem seniorem Zakonu Paulinów o. Izydorem Matuszewskim. Zebrani modlili się w intencji pracowników telekomunikacji, członków Solidarności i ich rodzin. >>>

 

Siedziba i adres do korespondencji:
OOPT NSZZ "Solidarność" w Rzeszowie
Al. Piłsudskiego 35 pok. 6C, 35-001 Rzeszów
Numer konta bankowego:
08 1240 1792 1111 0010 0819 5882

Odwiedza nas 32  gości oraz 0 użytkowników.