W dniach 14 - 16 kwietnia 2026 roku w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca międzynarodowy projekt Digital-UP, organizowany przez COZZ oraz UNI Europa, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Projekt poświęcony był rozwojowi kompetencji cyfrowych oraz wzmacnianiu potencjału związków zawodowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Wydarzenie zgromadziło liderów związkowych, ekspertów oraz praktyków rynku pracy z kilku krajów regionu. Mówiono o rosnącej presji, większej kontroli pracy oraz konieczności ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Jednocześnie podkreślano jasno, że wdrażanie nowych technologii musi odbywać się z udziałem pracowników i ich reprezentacji, w ramach dialogu społecznego, a nie ponad ich głowami. >>>

Dołącz do nas!






